Okem Vlka

Balíčky a ceny

Podniknout společně můžeme mnohé. Některé věci půjdou jen naživo, ale spoustu toho zvládneme i online. 

Spolupráce NAŽIVO 

Make-up koučinková seance

V souladu s vaším zadáním se můžeme věnovat buď obecným make-upovým základům nebo se zaměříme na něco zcela konkrétního, co potřebujete vymyslet, co vás láká vyzkoušet, prozkoumat nebo s čím si nevíte rady.
1. hodina 1000 Kč - 2. hodina 800 Kč - každá další započatá hodina 700 Kč
(Témata a balíčky pro ONLINE make-up koučinkovou spolupráci najdete níže.)

***

Make-up & Photo seance

Portrait "Expres" - 1/2 hod. líčení, 1/2 hod. focení a 5 upravených fotografií - to vše za cenu 2 500 Kč
Portrait "Take Your Time" - až 1 a 1/2 hod. líčení, 1 hod. focení a 8-10 upravených fotografií - to vše za cenu 4 000
Ložnicové obrazy - až 1 a 1/2 hod. líčení, 1 hod. focení a 8-10 upravených fotografií - to vše za cenu  4 000 Kč

***

Líčení

Slavnostní / večerní - 1 000 Kč
Svatební - dle individuální domluvy (celková cena se odvíjí od časové náročnosti celé zakázky, zda by šlo olíčení se zkouškou nebo bez a zda by bylo potřeba nalíčit i někoho ze svatebčanů, a od ceny za dopravu)

***

Nákupní doprovod (make-up, oblečení, doplňky)

Na nákup oblečení, doplňků a líčidel se dívám jako na investici, která se musí vyplatit. Nakoupené věci by měly sedět typu i stylu nositelky. Měla by se v nich cítit pohodlně a přirozeně. A ze všeho nejdůležitější je, aby odpovídaly situacím, které daná žena reálně žije, abych každou věc mohla co nejvíc doopravdy nosit. Skříně plné ležáků žádná z nás rozhodně nepotřebuje. A to vše za cenu, která odpovídá kvalitě a reálnému využití.
Pokud s vámi tento přístup rezonuje, velmi ráda vás doprovodím při jakémkoli nakupování, abyste si domů odnesli věci, které si pak budete skutečně užívat.
1. hodina 1000 Kč - 2. hodina 800 Kč - každá další započatá hodina 700 Kč

*** *** ***

Zvládneme také ONLINE

Minutáž balíčků je orientační, v praxi může být větší, ale i menší. Finální cena bude přizpůsobena reálné délce naší seance. 

Make-up koučink

Přípravná seance
Než se pustíme do samotné práce na některém z níže uvedených témat, dáme si dohromady opravdu přesné zadání. Vy i já pak budeme mít jistotu, že se následně zaměříme právě na to, co si přejete a očekáváte. Také probereme obsah vaší make-upové taštičky. I s tím, co už máte nebo nemáte, totiž bude při dalším plánování potřeba počítat.
10 - 15 min zdarma - pozornost podniku 😉

Seznamte se - váš obličej
Prozkoumáme tvary a proporce vašeho obličeje a jeho jednotlivých částí. Dále se budeme se bavit o tom, co na svém obličeji máte či nemáte ráda, a jak byste na své okolí chtěla působit. Pak se podíváme na možnosti, jak to či ono pomocí líčidel zvýraznit, zjemnit či vyjádřit, aby výsledek byl co nejvíce v souladu s vašimi představami.
60 min/1000 Kč

Krásná pleť podle vašich představ
K hladké, barevně sjednocené pleti vede mnoho cest. Základem je samozřejmě pleťová péče, výživa, spánek, pitný režim a čerstvý vzduch, ale i šikovně použitá líčidla umí vyčarovat zázraky. Proto se nejprve zaměříme na to, jak se o svoji pleť staráte a kde máte případné rezervy. A pak vám představím možnosti, jak se pomocí líčidel (báze pod make-up, podklad, korektor, concealer) se svojí pletí co nejvíce přiblížíte vzhledu, po kterém toužíte.
60 min/1000 Kč

Kouzelná čtveřice kontura, bronzer, tvářenka a rozjasňovač
Tak často se o nich mluví, ale vy si pořád nejste jistá, jak je použít právě na své tváři? Vše vám vysvětlím s logikou tak přirozenou, že vám jedno automaticky zapadne do druhého. A pak společně vyzkoušíme, jak tyto základní make-upové pomocníky zapojit, aby vám posloužily v souladu s tím, k čemu byly stvořeny - ke zvýraznění půvabů vaší tváře.
60 min/1000 Kč

Jasno v rozjasňovačích
Magie rozjasňovačů je veliká, ale v nepoučených rukách také potenciálně nebezpečná. Nebudete-li vědět co a jak, je riziko, že si jaksi nepomůžete, poměrně velké. V opačném případě si ale vyčarujete opravdu krásné a efektní zvýraznění vašich půvabů. Ráda vám vysvětlím, jak to funguje a na co si dát pozor, a pak vše vyzkoušíme na vaší tváři.
30 min/500 Kč

Plné a šťavnaté rty
Injekce nejsou potřeba. Stačí šikovně použít pár základních líčidel, a budete se moci těšit z pusy k zulíbání.
30 min/500 Kč

***

Fokus na garderóbu 

Průvan v šatníku (ale taky v botníku, kabelníku či šperkovnici)
Cítíte-li, že vaše oblečení, obutí či doplňky vám už neslouží jako dřív, je pravý čas na jejich protřídění. Z kousků, co si ponecháte, rovnou nakombinujeme kompletní outfity na různé příležitosti. Ty si vyfotíte, a až se příště budete chystat, snadno a v klidu si vyberete už vyladěnou kombinaci ze své outfitové galerie.
1. hodina 1000 Kč - 2. hodina 800 Kč - každá další započatá hodina 700 Kč

Už mám co na sebe
Zeje váš šatník, botník nebo jiná studnice pokladů prázdnotou (nebo alespoň vy máte ten pocit)? Mám pro vás akční plán: na úvod zanalyzujeme vaše stávající zásoby. Následně se společně zamyslíme, jaké kousky by vyřešily váš problém. Pak tuto dopředu vytipovanou kořist půjdeme lovit, ať už online nebo do kamenného obchodu. A abychom pro vás nošení nově ulovených kousků udělali co nejsnažší, rovnou z nich a ze stávajícího oblečení, bot a doplňků vytvoříme outfity na různé příležitosti z vašeho života. Ty si nafotíte, a vaše outfitová galerie vám pak bude sloužit jako inspirace nebo pevný vzor, který budete moci v klidu a bez zbytečné nejistoty následovat.
1. hodina 1000 Kč - 2. hodina 800 Kč - každá další započatá hodina 700 Kč

***

Můj vzhled, moje identita

V této sekci se ponoříme hlouběji do vašeho nitra a hrátky s oblečením, doplňky nebo make-upem využijeme k vašemu sebepoznání a sebepozvednutí.
Chcete-li se upravit tak, abyste se cítila opravdu dobře, bude se hodit, když budete umět odpovědět na následující otázky:
1. Kdo jsem (znalost sama sebe dlouhodobá)
2. Jak se cítím (znalost sama sebe aktuální)
3. Do jaké situace se chystám (znalost okolního světa dlouhodobá i aktuální)
4. Jak bych se chtěla v situaci, která mě čeká, ideálně cítit (znalost okolního světa i sama sebe dlouhodobá v kombinaci s věšteckými schopnostmi)
5. Jak bych měla vypadat, abych se cítila tak, jak si přeju, a jak toho docílím (znalost sama sebe v kombinaci s praxí v upravování svého vzhledu, obojí zejména dlouhodobé)
Z uvedené sekvence kroků vyplývá, jak moc je umění upravit se uspokojujícím způsobem provázáno s porozuměním spoustě věcí, a zejména sama sobě. 

Zároveň lze práci se zevnějškem využít na mnoho různých způsobů:
1. Ochránit moje “já”
Ten pravý outfit a make-up mohou být mou ochrannou maskou nebo pomyslným brněním v situaci, ze které mám strach, nebo když se cítím křehká a nejistá.
2. Přeladit moje "já"
Oblečení, doplňky a make-up mi umí zvednout náladu nebo i jinak změnit frekvenci toho, jak se zrovna cítím.
3. Posílit jednotlivé části mého "já"
Ta pravá úprava zevnějšku umí zesílit takovou energii nebo pocit, které si zrovna přeju v sobě podpořit, abych lépe zvládla nebo si více užila situaci, která mě čeká.
4. Objevovat moje “já"
Zkoušením různých typů stylingu můžu zkoumat svoje doposud spící nebo skryté vnitřní podoby, tváře, energie...
5. Přilákat k sobě ostatní
Ta pravá úprava vzhledu může ženu neskutečně rozsvítit. Je to ale zároveň hra s ohněm: Musí být totiž schopna získanou pozornost také unést. Jenom tak si ji bude umět užít.
6. Držet ostatní v uctivém respektu a vzdálenosti
Ano, i toho lze dosáhnout. Například použijete-li konzervativnější, precizní přístup, chladnější barvy, ostřejší linie...
7. Užívat si svoji kreativitu každý den
Chvilka, kterou věnuju úpravě toho, jak vypadám, vždy alespoň částečně nasytí moji potřebu tvořit bez ohledu na to, jak moc "netvůrčí" aktivity mě ten den čekají. Ostatně když jde například o líčení, je to ve své podstatě malování - jenom místo plátna používáme svůj obličej.

Pokud vás něco z toho, co jsem tu teď popsala, láká, dejte mi vědět a já spolu s vámi vytvořím program spolupráce na míru podle vašich individuálních přání a potřeb. Můžeme se domluvit na konzultacích občasných nebo pravidelných v rámci určitého období. Témata můžeme nechat otevřená a nechat je postupně vyplynout, nebo si stanovíme jasný plán, který budeme procházet krok za krokem. Tak či tak půjde o vzrušující cestu, která vás velmi zábavným způsobem povede k sobě a k vašemu vnitřně i vzhledově vyladěnějšímu a silnějšímu já. 

Chcete vaše přání a představu probrat osobně? Napište mi nebo rovnou zavolejte.