Okem Vlka
profilovky a

portréty

Jedna oduševnělá fotografie vydá za tisíc slov a má sílu magnetu. Svoje vnitřní charisma má každý z nás, jde jenom o to ho na fotku dostat a nechat zářit. S vaší podobou na fotografiích si můžeme hrát. Profilovku, jejíž účelem je prezentovat vás veřejnosti, přizpůsobíme tomu, co o sobě chcete říct. A pomocí fotek určených čistě pro vaši radost nebo sebepoznání můžeme objevovat i vaše podoby, nálady a pocity, které jsou více osobní a intimní.

Portrét jako cesta k sebepřijetí a sebelásce

Být v průběhu focení centrem pozornosti představuje pro mnoho lidí velkou výzvu. Uvolnit se před kamerou je ale skvělý trénink pocitu „je mi jedno, kdo na mě kouká nebo co si myslí, protože tohle jsem já, sama/sám sebou“. Odměnou pak budou nejen fotky, na kterých budete působit autenticky a uvolněně, ale také větší sebevědomí a radost z toho, kdo a jací jste.
Při prohlížení svých fotografií se také z vlastních reakcí můžete dozvědět, jaký k sobě máte vztah nebo co na sobě máte či nemáte rádi. Často jsem také svědkem toho, že povedená fotka člověku nabídne mnohem laskavější pohled na sebe než jeho vlastní, a to v něm pak odstartuje opravdu krásné změny ve vnímání sama sebe.

Už přemýšlíte, jaké to je být focen/a a jak by to asi dopadlo? Přestaňte snít 🙂 a napište mi nebo rovnou zavolejte.