Okem Vlka
Make-up

Koučink

Make-up produktů a způsobů jejich aplikace se na nás ženy valí tolik, že z toho máme zamotanou hlavu. Důsledek? Skříň plná nepotřebných šminek, do kterých jsme zbytečně nasypaly plno peněz.

Zapomeňte na metodu pokus-omyl a pojďme na to sofistikovaněji. Nejprve probereme všechno, co s make-upem právě pro vás souvisí. Co funguje na váš typ pleti, obličeje, osobnosti, životní styl… Společně vyzkoušíme, co vás láká, aniž byste musela cokoli kupovat: využijeme k tomu arzenál, který mám k dispozici já. Prozkoumáme klidně i více typů líčení, kouřové oči, barevné stíny, linky, nude nebo rudé rty, konturování vaší tváře, co s vámi dělají různé barvy, jak rozehrát highlighter, aby vám jeho záře lichotila a ne naopak…

Porce znalostí a zkušeností na míru, kterou takto získáte, vám pak ulehčí jakýkoli výběr a nákup make-upu v budoucnu. Odnesete si také inspiraci a větší odvahu zkoušet nové způsoby líčení. Lépe poznáte sama sebe a snadněji odhadnete, co vám bude sedět a čemu je lepší se rovnou vyhnout.

Experimentování s make-upem vás bude bavit, napište mi nebo rovnou zavolejte. 🙂